Reference a recenze na FitoSlim

Staňte se poslem dobrých zpráv

ve vašem okolí jako první

Pravidelným užíváním doplňku stravy FitoSlim si splníte svůj sen o dokonalé postavě. Budete se cítit lépe a zapůsobíte na vaše okolí. Později, když začnete obměňovat váš šatník za menší konfekční velikosti vaše okolí bude už natolik zvědavé, že neodolá a položí vám otázku, jak se vám to podařilo.

Pomozte i vy své kamarádce, kolegovi či někomu ve vaší rodině a poraďte mu jak začít hubnout tím správným způsobem. Nenechte je trápit s různými neúčinnými a mnohdy i přemrštěnými dietami či zázračnými pilulkami na hubnutí, které i tak nefungují.

Účinky FitoSlimu jsou potvrzeny Evropskou komisí pro bezpečnost potravin. FitoSlim je jeden z mála přípravků na hubnutí jejichž účinky nejsou vymyšleny, ale jsou podloženy reálným vědeckým výzkumem. Potvrzují to i vynikající recenze a reference od lidí, kteří se odhodlali udělat něco pro své zdraví a zhubnout pomocí FitoSlimu.

Tito lidé to zkusili
Recenze lidí kteří vyzkoušeli FitoSlim

Tito lidé se rozhodli hubnout rychleji pomocí FitoSlimu a dnes na něj nedají dopustit. FitoSlim jim zlepšil jejich život a navrátil jim zdravé sebevědomí. Na ulici je zastavují známý a s údivem se ptají jak to dokázali. Přečtěte si i vy jejich příběhy, o které se rozhodli podělit.
Máte i vy zkušenosti s FitoSlimem? Podělte se o ně a přidejte vaši vlastní recenzi s fotkami. Za recenzi s fotkami vám vrátíme 50% z vašich předchozích nákupů v e-shopu.

Napsat recenzi

Celkové hodnotenie: 4.8

Zhubla 4,8kg. Během těhotenství jsem přibrala asi pět kyl a nedařilo se mi dostat se na původní hmotnost. Přesto že to není velký rozdíl oproti váze před otěhotněním a některé maminky přiberou mnohem více, štvalo mě to opravdu dost. Věděla jsem že kámoška použila dříve FitoSlim a pomohl jí zhubnout. Rozhodla jsem se to vyzkoušet i já. Zhubla jsem téměř všechno, co jsem během těhotenství nabrala, během jediného měsíce a bez nějakého vážného omezování. Díky vašemu přípravku jsem začala přirozeně méně jíst, což mělo zřejmě hlavní podíl na dosaženém výsledku.

Zhubla 12kg. Od malička jsem byla baculatá. Ve škole se mi spolužáci často vysmívali a měla jsem problém zařadit se do kolektivu. Pokračovalo to později i na střední a pak v práci. Moje sebevědomí bylo na bodu mrazu a když jsem se viděla v zrcadle, někdy se mi chtělo až plakat. Věděla jsem že moje chybějící sebeúcta a nadměrná velikost je příčinou mnoha obtíží v mém životě. Zlom nastal když mě odmítl kolega do kterého jsem byla zamilovaná, rozhodla jsem se s skoncovat s tou neforemnou postavou. Jelikož mám predispozice k přibírání, rozhodla jsem se pomoci si při hubnutí s FitoSlimem, přesto že to není zrovna levný špás. Ale řeknu vám že se to vyplatilo. První měsíc jsem hubla rychlostí 2 kg týdně, čemu jsem sama ani nechtěl věřit. Během dvou měsíců jsem zhubla 12 kg. Nebylo to sice úplně bez změny jídelníčku ale jsem si jistá že bez vašeho přípravku na hubnutí by mi dosažení tohoto výsledku trvale alespoň o polovinu déle. Teď jsem půl roku po kúře a zdá se že se moje hmotnost stabilizovala na úrovni 65 kg.

Zhubla 8kg.Během dvou měsíců jsem zhubla 8 kg díky tomu že jsem omezila množství jídla a FitoSlim mi pomohl zapomenout na hlad. Podle BMI bych měla zhubnout ještě 5 kg na čem se samozřejmě intentzívne pracuje :)

Zhubl 16kg. Po třicítce jsem začal dost přibírat. Myslím si že to mělo hlavně souvislost s tím že se mi podařilo získat jedno dobře placené vedoucí místo, ovšem chyběl zde pohyb a s odpovědností přicházelo méně času a více stresu. Z mé běžné váhy 80 kg jsem šel na skoro 100 kg co již na mně bylo opravdu dost vidět, při delší chůzi jsem se zadýchávat a trochu jsem se styděl, přiznávám. Jelikož na nějaké vážné cvičení v mém případě nezbýval čas ani energie, hledal jsem něco co by mi pomohlo. Na Fitoslimu se mi líbilo že není jako ty různé vykřičené zázračné pilulky na hubnutí, ale že jeho účinky jsou podloženy. Tak jsem to zkusil. Pamatuji se že jsem byl nadšený a koupil jsem si hned 4 balení na celý měsíc předem. První dny jsem necítil nějaké změny a už jsem byl znepokojen že jsem naletěl, ale pak to začalo. Během tři a půl měsíce jsem zhubnul na 83 kg. To je skoro moje normální váha a pokládám to za velký úspěch. Touto cestou bych rád vyjádřil svůj dík.

Zhubl 11kg. Od kdy jsem vyšel ze střední školy snažil jsem se zhubnout. Aktuálně u mě byly zejména diety ze všelijakých babských časopisů kterými mě zásobovala sestra. Jen jsem si tím podlomil zdraví. Po každé dietě jsem na konec znovu přibral ještě více než jsem měl před tím. Trochu jsem si o tom nastudoval a tedy zjistil jsem že takové počínání nemá absolutně smysl. Začal jsem se více hýbat, procházky kolo ... Zařadil jsem i FitoSlim. Po dvou měsících šlo dolů 11 kg a ještě alespoň 2 chci příští měsíc shodit. Takto výrazně jsem ještě nikdy nezhubnul. Doufám že tentokrát mi ta váha vydrží.

Napište vaši vlastní recenzi na FitoSlim

Pokud máte zájem můžete poslat i fotografii

Kupte si FitoSlim s vědomím bezpečí a soukromí

Koupit FitoSlim

nebo si přečtěte naše reference
garance 100% vrácení peněz
nápoj skladem,
okamžité odeslání
poštovné zdarma
nad 2000 Kč