Dodací podmínky

E-shop FitoSlim garantuje rychlé doručení

Veškeré zboží, které si objednáte v e-shopu FitoSlim.cz je obvykle expedováno nejpozději druhý pracovní den, od objednání. Pokud si objednáte do 10:00, zboží vám zabalíme a zašleme ještě dnes. Doba doručování zboží je různá, v závislosti od doručovací metody, kterou si vyberete při objednávání vašeho FitoSlimu.

Víme, že si možná nepřejete, aby se kdokoliv dozvěděl, že jste si objednali přípravek na podporu hubnutí. Respektujeme vaše soukromí a objednané zásilky neoznačujeme názvem e-shopu ani žádnou reklamou, která by mohla naznačovat obsah balíčku.

Možnost osobního odběru

Pokud jste z okolí Prahy a máte rádi pružnost osobního odběru, zboží si po objednávce můžete vyzvednout v našem logistickém centru v Praze. Osobní převzetí je možné pouze na základě výzvy kterou zasíláme emailem a také prostřednictvím SMS oznámení. Zboží je připraveno na osobní odběr nejpozději do 48 hodin od objednání.

Osobní převzetí je možné v pracovní dny 9:00 - 17:30

Osobní odběr pouze na základě objednávky předem!
Zboží si prosím přijďte vyzvednout, až po výzvě SMS zprávou a emailem!

Adresa na vyzvednutí zboží:

Comgate a.s.
P3 park hala D1
Do Čertous 2635
193 00 Praha - Horní Počernice
zobrazit mapu

Kurýrní a poštovní doručení

Zboží je obvykle odesláno v den objednání, nejpozději však do 48 hodin. Chcete-li, aby vám byl objednaný FitoSlim doručen rychle, využijte možnost kurýrní služby. Diskrétní balíček vám doručí kurýr na dobírku přímo do vašich rukou již na druhý den od odeslání. Pokud pro vás není podstatná rychlost doručení ale jeho cena, doporučujeme vám dodání poštou na dobírku. Pošta doručí diskrétní balíček do dvou pracovních dnů.

Metoda Cena v CZK Platba Doba dodání
Česká POŠTA 89 Kč dobírka D*+2-4
Kurýrní služba 150 Kč dobírka D*+1
Osobní odběr (Praha) ZDARMA hotovost (ne karta) D*+0-1

Ceník je platný od 11.9.2016. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

D* = den odeslání

Ceny dopravy jsou dotovány, proto prosíme vážené zákazníky, aby objednané zboží převzali ve stanovené odběrní lhůtě.

Vrácení peněz

Jsme si natolik jisti kvalitou a účinností našeho produktu, že vám nabízíme garanci vrácení peněz. To znamená že pokud nebudete z jakéhokoli důvodu s FitoSlimem spokojeni, pošlete nám ho zpět a my vám vrátíme peníze. Peníze vám vrátíme za každé neotevřené balení.

Vrácení zboží a reklamace

Garantujeme 100% spokojenost nebo vrácení peněz. To znamená, že pokud z jakéhokoliv důvodu nebudete s produktem spokojeni, můžete ho poslat zpět a my vám vrátíme peníze. Peníze vám vrátíme za každé neotevřené balení.

V souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku máte právo od kupní smlouvy uzavřené na dálku odstoupit bez uvedení důvodu do 14 dnů (u nás lhůta prodloužena až na 15 dnů) ode dne převzetí zboží, přičemž je nezbytné, aby bylo v uvedené lhůtě vaše oznámení o odstoupení od nákupu zboží spolu s dokladem o koupi doručeno prodávajícímu.

Odstoupení od kupní smlouvy musí být přiloženo ke zboží. Odstoupení od smlouvy může být uskutečněno elektronickou formou komunikace. Za odstoupení od kupní smlouvy se nepovažuje nepřevzetí závazně objednaného zboží.

Postup

  • Zboží nám zašlete nejpozději do 15 dnů od doručení.
  • Přiložte vyplněný formulář na odstoupení od kupní smlouvy který stáhnete po kliknutí na odkaz. Nezapomeňte uvést číslo účtu, datum a Váš podpis. Peníze vracíme jenom převodem na bankovní účet.
  • Zpět se zbožím nám zašlete i originál dokladu o koupi.
  • Zboží posílejte tak, aby se při přepravě nepoškodilo.
  • Adresa pro doručení Augeri - Comgate a.s. P3 park hala D1, Do Čertous 2635, 193 00 Praha - Horní Počernice
  • Zboží nezasílejte do sídla společnosti nemohlo by být převzato.

Adresa na vrácení zboží

Augeri - Comgate a.s.
P3 park hala D1
Do Čertous 2635
193 00 Praha - Horní Počernice

Částka, která Vám bude vrácena nezahrnuje výšku již zaplaceného poštovného. Peníze vracíme výhradne převodem na bankovní účet. Peníze poštou nevracíme.

Peníze vám budou vráceny do 15 dnů od odstoupení od smlouvy.

Augeri nutraceuticals GOOD MANUFACTURING FOOD