Časté dotazy

Zajímají vás další informace o tom
jak FitoSlim funguje?

Připravili jsme shrnutí nejčastěji kladených otázek, abyste se mohli co nejrychleji dozvědět všechny doplňující informace o FitoSlimu.

V případě že jste nenašli některou z odpovědí na otázku kterou jste hledali, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám odpovíme.

FitoSlim se užívá 3x denně přibližně 15 minut před jídlem. Celý obsah sáčku se vysype do sklenice čisté vody nebo do pomerančové šťávy, zamíchá se a hned se vypije. Nápoj má osvěžující příjemnou pomerančovou chuť. Je vhodné nápoj zapít ještě jednou sklenicí čisté vody nebo ovocné šťávy.

FitoSlim má jemnou pomerančovou příchuť a nápoj který vznikne při zamíchání prášku FitoSlim do vody je jemně žlutě zbarvený. Při výrobě je použita výhradně přírodní aroma a jako barvivo je použit kurkumin. Nemusíte se pro to obávat žádných zbytečných chemických přísad.

Rychlost hubnutí je pro aždého člověka individuální. FitoSlim se postará o to, abyste vaše cíle dosáhli rychleji ve srovnání s hubnutím bez FitoSlimu. Zároveň se FitoSlim postará, aby nedošlo k nežádoucímu odbourávání svaloviny, které může způsobit příliš rychlé nezdravé a nárazové hubnutí.

FitoSlim obsahuje směs přírodní vlákniny, aminokyselin a kyseliny hidroxycitrónové. FitoSlim díky těmto složkám nasytí váš žaludek, sníží vaši chuť na jídlo, zabrání ukládání dalších tuků a ochrání vás před ztrátou svaloviny během hubnutí, což bývá hlavní příčinou jo-jo efektu. Díky tomu budete hubnout rychlejší, zdravější a nebudete pociťovat nepříjemný hlad.

FitoSlim je vyvinut tak, aby jeho účinky začaly působit od prvního dne, od kdy ho začnete užívat. V závislosti na vaší počáteční hmotnosti a stavu metabolismu se však rychlost nástupu prvních účinků může lišit. První týden bude tempo hubnutí pozvolnější a postupně se začne zvyšovat. Koncem druhého týdne užívání FitoSlimu už bude rychlist hubnutí optimální a účinky na maximální úrovni.

Ano, v tomto případě je na místě opatrnost. FitoSlim může zpomalit vstřebávání vašich léků které se podávají orálně. Pro to je vhodné užívat léky hodinu před použitím FioSlimu, nebo dvě hodiny po jeho použití. Vhodná je konzultace z vaším lékařem nebo lékárníkem. Není známo, že by FitoSlim kromě vstřebávání, i jiným způsobem ovlivňoval funkci léků.

Můžete si vybrat ze tří možností doručení zboží. Zaslání poštou na dobírku (diskrétní balíček vám donese pošťák nebo si ho vyzvednete na postště- platíte až při převzetí zboží). Zaslání kurýrní společností (diskrétní balíček vám donese kurýr který vás před doručením kontaktuje- platíte až při převzetí zboží). Osobní odběr přímo v našem logistickém centru.

Můžete se spolehnout že se nikdo nedoví, jaký druh zboží jste si objednali. Na doručovacích obalech není uveden název e-shopu a nenajdete zde ani žádnou jinou reklamu. Nikdo se tedy nedoví, že se z vás díky FitoSlimu zanedlouho stane nový člověk.

Ano, pokud nebudete z jakéhokoliv důvodu spokojeni, máte právo FitoSlim vrátit a my vám vrátíme peníze. Peníze vám vrátíme do 15 dnů za každé nenačaté balení FitoSlimu.

Konzumace alkoholu během užívání FitoSlimu nemá přímé následky na zdraví člověka. Obecně se však doporučuje omezit konzumaci alkoholu během snahy o zhubnutí.

Nebyly zjištěny žádné nebezpečné vedlejší účinky. Během užívání můžete pozorovat zvýšení objemu stolice.

Kupte si FitoSlim s vědomím bezpečí a soukromí

Koupit FitoSlim

nebo si přečtěte naše reference
garance 100% vrácení peněz
nápoj skladem,
okamžité odeslání
poštovné zdarma
nad 2000 Kč